03 czerwca 2014 23:05 | Aktualności

Dzień Mamy i Taty

Dzień Taty i Mamy to szczególne dni w roku, to dni wyjątkowe. Wszyscy, ci młodsi i ci starsi w tajemnicy przed mamami i tatusiami szykują prezenty, malują laurki i robią kwiaty. Z tej też okazji, w tym roku zaprosiliśmy mamy i tatusiów na uroczystą akademię, w której wystąpiły wszystkie dzieci naszej szkoły. Były piękne piosenki, wierszyki, tańce i życzenia. Wszystkim bardzo podobał się taniec kurcząt, dziewczynki w żółtych spódniczkach wyglądały prześlicznie i to ogromne jajo... .

Akademię uświetnili goście zaproszeni, między innymi pan Wójt Gminy Medyka  p. Marek Iwasieczko, który z tej okazji złożył życzenia wszystkim rodzicom. Podziękowania i życzenia złożyła również pani dyrektor szkoły Małgorzata Twardowska.

Akademia przygotowana została przez wszystkich wychowawców. Bardzo im za to dziękujemy.