14 czerwca 2014 11:23 | Aktualności

Piknik Rodzinny

W sobotę 14 czerwca odbył się „Piknik Rodzinny”. Organizatorami tej bardzo popularnej i długo oczekiwanej  imprezy  w tym roku były: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Leszna i Szkoła Podstawowa.
     Piknik rozpoczął się od powitania wszystkich zebranych uczniów, rodziców, dziadków, babcie nauczycieli a także gości zaproszonych. Dopełnieniem powitania była wspólna zabawa  integracyjna. Po wesołym wstępie rozpoczęły się jednocześnie konkursy plastyczne: malowanie kamieni, malowanie kolorową kredą i make up twarzy i paznokci oraz karaoke. Wysłuchaliśmy fantastycznych możliwości wokalnych naszych uczniów, rodziców, całych rodzin w śpiewaniu wybranych piosenek. Na finał również nauczyciele zostali zobligowani do zaśpiewania piosenki „Kawiarenki” – wydaje się nam, że wyszliśmy obronną ręką. Karaoke zakończyliśmy  wspólnym  pociągiem w rytm piosenki  „Jedzie pociąg z daleka”.
      Po karaoke rozpoczęły się atrakcje z dmuchawcem i szalonym bykiem. A kiedy wszyscy już bardzo dobrze się bawili rozpoczęły się zawody sportowe, szczególnie dużo emocji było przy przeciąganiu liny, przechodzeniu pod drążkiem oraz napełnianiu  pustych butelek wodą

W między czasie wszyscy mogli częstować się pysznymi kiełbaskami, przysmakami czekoladowymi oraz popcornem.
     Na koniec około 20.00 pożegnaliśmy wszystkich uczestników pikniku wspólnie odśpiewaną piosenką „Ale to już było”, no i utworzony pociąg odjechał do następnego roku.

Za zorganizowanie bardzo udanej imprezy dziękujemy organizatorom i wszystkim uczestnikom.