27 czerwca 2014 09:53 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Po raz ostatni, 27 czerwca spotkaliśmy się wspólnie, aby uroczyście zokończyć, a zarazem podsumować rok szkolny 2013/2014. Możemy śmiało powiedzieć, że był to udany rok dla wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Uczniowie między innymi uczestniczyli w wielu wycieczkach, spotkaniach z ciekawymi ludźmi, akdemiach, konkursach, rozgrywkach sportowych. Zdobywali nowe wiadomości i umiejętności.
      Wielu uczniów za swoje osiągnięcia edukacyjne i sporowe otrzymało nagrody książkowe i stypendia. Wszystkie wyróżnienia i nagrody zostały wręczone uczniom przez Panią dyrektor szkoły Małgorzatę Twardowską. Pani dyrektor podziękowała też za bardzo dobrą współpracę, pomoc i wsparcie wszystkim organizacjom współpracującym ze szkołą a także sponsorom. Na koniec życzyła wszystkim zebranym ciekawych i zdrowych wakacji.
     Następnie klasa V pod opieką Pana Mateusza Szala zaprezentowała program artystyczny, który dedykowany został klasie VI. Program okazał się bardzo zabawny, dlatego też rok szkolny zakończyliśmy na wesoło. Jednym słowem był to udany rok szkolny.

Życzymy wszystkim wesołych i bardzo bezpiecznych wakacji. Do miłego zobaczenia we wrzesniu.
Administratorzy