04 października 2014 13:07 | Aktualności

Olimpiada Freinetowska

W sobotę 4 października br. uczniowie III klasy naszej szkoły brali udział w XI Powiatowej Olimpiadzie Sportowej pod hasłem „Igrzyska radości – zdrowiem przyszłości”, która w tym roku odbyła się w SP w Orłach. Jest to cykliczna impreza sportowa adresowana do uczniów klas I-III, organizowana przez PSAPC.F (Polskie Stowarzyszenie Animatorów Pedagogiki C. Freineta) – Grupę Regionalną Przemyśl.
          Na olimpiadzie zaprezentowali się uczniowie klas freinetowskich z 12 różnych szkół naszego Powiatu. Dopingowali im: Starosta Powiatu p. J. Pączek, w – ce Starosta, p. M. Kudła, poseł na Sejm RP, p. J. Rząsa oraz inni goście. Z naszej szkoły wzięli udział: A. Kiełbasa, M. Kozar, K. Kryński, M. Madycki,
M. Wawrzaszek  i N. Zimoń. Opiekę sprawowała wychowawczyni i członek stowarzyszenia p. J. Nowińska. W kategorii klas trzecich nasi uczniowie zajęli III miejsce i otrzymali pamiątkowy puchar, złote medale, dyplomy, które ufundowało jak co roku Starostwo Powiatowe.

Dziękujemy!