07 listopada 2014 12:46 | Aktualności

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Siódmego listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 96 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie klasy V i VI zabrali nas w podróż w przeszłość, przedstawiając losy Polski od czasów zaborów do  odzyskania niepodległości w 1918 r. Przybliżyli nam informacje o trudnych latach niewoli i wielokrotnie podejmowanych przez Polaków próbach walki o wolność. NIe zabrakło również wierszy i pieśni patriotycznych.
       Nad przygotowaniem akademii czuwała pani Katarzyna Pikuła-Ratuszny, a rodzice zatroszsczyli się o stroje dla naszych aktorów.