11 marca 2015 09:07 | Aktualności

Śladami wielkich odkryć z grupą "Zaelektryzowani"

11 marca odbyła się w naszej szkole nietypowa lekcja przyrody, którą zaprezentowała grupa "Zaelektryzowani".
   Temat lekcji "Śladami wielkich odkryć" został arcyciekawie omówiony przez podrożnika Krzysztofa i jego  nieco szalonego pomocnika Albercika. Nie było dziennika, ocen, przepisywania z tablicy i stresu przed odpowiedzią. Były uśmiechy, radość z możliwości współuczestnictwa w niezywkłych eksperymentach chemicznych, elektryzujące opowieści podróżnicze  i "kiełbasa z węża ", której pomimo początkowego entuzjazmu nikt nie odważył się spróbować.
   Ta zaskakująca lekcja przyrody trwała nieco dłużej niż 45 min, ale nasi uczniowie  pobudzeni humorem aktorów i możliwością wzięcia udziału w niezywkłych eksperymentach  nie usłyszeli dzwonka  i przegapili przerwę.
A to dowód na to, że  pokaz naukowy i starszym
i młodszym uczniom baaaaaaardzo się spodobał :)