27 kwietnia 2015 10:41 | Aktualności

Dzielni Trzecioklasiści

Kwiecień dla klasy trzeciej był bardzo pracowity, gdyż uczniowie musieli się zmagać z wielością ćwiczeń umysłowych. Przygotowania i uczestnictwo w konkursach oraz Test Kompetencji Trzecioklasisty  i przygotowania do I Komunii św. - to wszystko w jednym czasie.  9 kwietnia na Gminny Konkurs Matematyczny pojechali następujący uczniowie:

Kacper Kazimierz

Konrad Kuszaj

Michał Zwoliński, który zajął II miejsce i 23 kwietnia reprezentował naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Matematycznym.

16 kwietnia nasi uczniowie zmagali się z zadaniami Ogólnopolskiego Testu Kompetencji Trzecioklasisty , a już po godzinie trzech uczniów dzielnie wałczyło z trudnościami ortograficznymi na Gminnym Konkursie Ortograficznym. Byli nimi:

Michał Madycki

Natali Zimoń

Michal Zwoliński

Wszystkim trzecioklasistom należą się brawa, a gratulacje ich rodzicom i wychowawczyni. Poszukajmy ich na zdjęciach.