26 czerwca 2015 11:24 | Aktualności

Kolejny rok szkolny za nami.....

Kolejny rok szkolny już za nami. Czas na zasłużony odpoczynek    i wolne od szkolnych obowiązków, wyczekiwane przez dziesięć miesięcy wakacje.
26 czerwca podsumowaliśmy kolejny rok osiągnięć uczniów i nauczycieli. Najpierw uczniowie, ich rodziece, dziadkowie i nauczyciele spotkali się w kościele na uroczyctej Mszy Świętej, następnie przeszliśmy do budynku szkoły, aby podziwiać predyspozycje aktorskie wyjątkowo utalentowanych uczniów klasy szóstej. Z całą pewnością akademia była wielkim przeżyciem dla szóstoklasistów, którzy mieli niepowtarzalną okazję wcielenia się w rolę nauczycieli. W humorystyczny sposób przedstawili szkolną rzeczywistość. Wesołe śpiewy, śmieszne dialogi i rytmiczne tańce wprawiły wszystkich obecnych w radosny nastrój.

Po cześci artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor. W tym dniu zapomniała o wszystkich przewinieniach   i psotach uczniów :)  Podziękowała uczniom za trud włożony w naukę    i odpowiedzilne podejście do obowiązków szkolnych. Podziękowała także  nauczycielom i rodzicom za czynny udział w życiu szkoły. Następnie nadszedł czas na wręczenie nagród i dyplomów dla najbardziej ambitnych uczniów i listów gratulacyjnych dla rodziców uczniów niesprawiających problemów wychowawczych.

Tak minął ostatni dzień w naszej szkole. Zadzwonił  długowyczekiwany, przedwakacyjny dzwonek i wszyscy pobiegli do swoich domów.

Do zobaczenia we wrześniu.