01 września 2015 09:39 | Aktualności

Witaj szkoło!

Wypoczęci, uśmiechnięci i pełni entuzjazmu spotkaliśmy się w murach naszej szkoły i  przywitaliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość poprzedzono Mszą Świętą, po której uczniowie, rodzice i nauczyciele udali sie do budynku szkoły. Apel ineuguracyjny poprowadziła Pani Dyrektor Małgorzata Twardowska, która skierowała życzenia owocnej pracy, radości płynącej z nauki i sił do realizacji swoich zainteresowań i pasji do wszystkiów uczniów.
Dzieci z zainteresowaniem przysłuchiwały się kierowanym do nich słowom, a następnie wraz z wychowawcami rozeszły się do klas, aby wspominać beztroskie, wakacyjne chwile i poznać plan lekcji na pierwszy dzień nauki w szkole.  Powodzenia!