13 listopada 2015 12:54 | Aktualności

WIZYTA W MEDIA MARKT

W poniedziałek, 26 października uczniowie klas I-III skorzystali z zaproszenia i gościnności pana dyrektora marketu Media Markt w Przemyślu i uczestniczyli w pokazach i nauce ratownictwa medycznego.
     Niektórzy uczniowie potrafili nawet właściwie zachować się  w zaaranżowanych sytuacjach wypadków; znali numery alarmowe, wiedzieli, jak wezwać odpowiednie służby, ćwiczyli sztuczne oddychanie i mogli od środka zobaczyć wyposażenie karetki pogotowia. Oprócz pokazów na naszych uczniów czekały niespodzianki ( min. tropienie zagadek
i odpowiedzi na nie ukryte w różnych sprzętach gospodarstwa domowego, próby własnoręcznego wykonania zdjęć smartfonem).

Wizytę zakończyli w gabinecie pana dyrektora, gdzie każdy mógł zasiąść przy dyrektorskim biurku i poczuć się jak prawdziwy szef firmy.