13 października 2016 18:40 | Aktualności

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. PASOWANIE NA UCZNIA.

Dzień Edukacji Narodowej  i Pasowanie uczniów  klasy I to jedne z ważniejszych uroczystości szkolnych.
W tym roku program artystyczny przygotowała klasa III oraz uczniowie Samorządu  Uczniowskiego.
 W swych wierszach i piosenkach pamiętali o nauczycielach różnych przedmiotów oraz o obsłudze tak potrzebnej każdej placówce oświatowej. Występ został nagrodzony wielkimi brawami, a uczniowie podarowali nauczycielom barwne laurki.
     W tym dniu tradycyjnie  do grona uczniów naszej szkoły dołączyli pierwszoklasiści. Po programie artystycznym złożonym z piosenek i wierszy uroczystego pasowania olbrzymim ołówkiem dokonała Pani Dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki  oraz uczestniczyli we wspólnej zabawie tanecznej wraz z uczniami klasy II i III.