04 grudnia 2016 17:05 | Aktualności

I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI „MOJA OJCZYZNA”.

Dnia  22 11. 2016r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski    „Moja Ojczyzna”. Przebiegał on w dwóch kategoriach wiekowych:  uczniowie kl. III-IV oraz kl. V-VI.  W szranki konkursowych zmagań stanęli uczniowie ze szkół podstawowych w Torkach i Lesznie.  Uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom, więc Jury miało  „bardzo twardy orzech do zgryzienia”. Nie tylko opanowali pamięciowo trudne teksty, ale również potrafili bardzo emocjonalnie je wyrazić.

Komisja konkursowa  oceniała umiejętności młodych recytatorów, biorąc pod uwagę pamięciowe opanowanie tekstu, interpretację treści utworu, dykcję, modulację głosu oraz ogólne wrażenie artystyczne. Poziom konkursu był bardzo wysoki.
    Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i odwagę. Miło nam poinformować o satysfakcjonujących wynikach.

Kategoria kl.  III-IV

2. miejsce:   Szymon Madycki

wyróżnienie:    Gracjan Kiełbasa

Kategoria kl.  III-IV

I miejsce :   Natalia Zimoń

II miejsce:  Martyna Wawrzaszek

Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym serdecznie gratulujemy!