01 czerwca 2017 12:01 | Aktualności

Ole, ole, ole... Bawimy się, bawimy się!

Dzień Dziecka był dla naszych uczniów okazją do radości, wesołej zabawy i sportowej rywalizacji.  Wiele emocji wzbudził turniej ringo, w którym po obu stronach boiska stanęli nauczyciele i uczniowie. Przedstawiciele klas młodszych niczym prawdziwi kibice zachęcali uczestników  turnieju do wyczerpującej gry. Po odpoczynku i zjedzeniu owocowych lodów rozpoczęliśny bibułowe szaleństwo. Wystrojeni w kolorowe stroje  wzięliśmy udział w bibułowej paradzie po Lesznie. Tańczyliśmy...... śpiewaliśmy ......pozdrawialiśmy mieszkańców, którzy wychodzili z domów zaciekawieni dźwiękami  pochodzącymi z ulicy.   Na ustach wszystkich przez cały dzień gościł uśmiech. Życzymy dzieciom, aby radość i entuzjazm towarzyszyły im przez całe życie.