04 czerwca 2017 20:56 | Aktualności

I Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny - GŻEGŻÓŁKA

Dnia 26 maja br. odbył się I Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny. Reprezentanci poszczególnych klas i ich pomocnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę  i umiejętności z zakresu ortografii. Nasi uczniowie wraz
z uczniami ze szkoły Podstawowej w Torkach z uśmiechem  na twarzy przeszli przez siedem rund polegających na rywalizacji fair play. Konkurs przebiegał w sympatycznej atmosferze, a uczestnikom bardzo spodobała się jego  forma polegająca na  zdobywaniu punktów za poprawnie wykonane zadania. Miło nam poinformować, że Kamil Rabiej zdobył III miejsce. Gratulujemy Kamilowi i pozostałym uczestnikom.
W przyszłym roku szkolnym nastąpi druga edycja konkursu ortograficznego. Trzymamy kciuki za naszych podopiecznych.