29 maja 2017 13:21 | Aktualności

Dzień Mamy w oddziale przedszkolnym

W dniu 29 maja br. nad stawem w  Lesznie odbył się piknik integracyjny dla dzieci z oddziału przedszkolnego i ich mam z okazji Dnia Matki. Piknik miał charakter zajęć otwartych, w czasie których mamy bawiły się wraz ze swoimi dziećmi pod kierunkiem nauczyciela przedszkola. Wspólne zabawy rozpoczęły się od porannej gimnastyki, a następnie zawierały masażyki, piosenki paluszkowe, zabawy w kręgu z literkami i rzutami kostką, zabawy ruchowe do piosenek oraz sportowy tor przeszkód. Po zabawych dzieci recytowały życzenia dla swoich mam, wręczyły samodzielnie wykonane laurki z czekoladkami i zaśpiewały piosenkę. Spotkanie zakończyło się grilowaniem i pieczeniem kiełbasek oraz dostarczył dzieciom i ich rodzicom dużo radośći i rekreacyjnego wypoczynku.