04 września 2017 11:08 | Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18

Tak niedawno rozstaliśmy się i pobiegliśmy na upragnione wakacje. Teraz nadszedł czas powrotu.
4 września odbyło się w naszej szkole Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018.
Po  Mszy Św. oraz apelu ineuguracyjnym  uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami , wspominali minione wakacje i zapoznawali się z nowym rozkładem zajęć szkolnych.
Po spokojnych  dwóch miesiącach w szkole znów zatętniło życie. Dużo emocji pojawiło się w klasie I. Dzieci wraz z rodzicami po raz pierwszy przekroczyli próg nowej klasy.
       Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nauce, wytrwałości
w poszerzaniu wiedzy oraz niekończących się przygód w nowej 8- letniej szkole podstawowej!