13 października 2017 10:50 | Aktualności

Pasowanie na ucznia klasy I - Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją naszej szkoły jest to, że w Dniu Edukacji Narodowej uczniowie skłądają ślubowanie i zostają pełnoprawnymi członkami naszej szkolnej rodziny. Tak też było w obecnym roku szkolnym.
     W leśnej scenerii maluchy zostały  uroczyście pasowane na uczniów przez Panią Dyrektor Małgorzatę Twardowską. W tym wyjątkowym
dniu pierwszoklasiści wyglądali bardzo uroczyście. Przejęci byli tym, że na sali obecni byli rodzice, zaproszeni goście, dyrekcja szkoły, uczniowie i nauczyciele.
Dzieci zaprezentowały swoje talenty, zdolności i tym samym wykazały,
że są gotowe stać się stuprocentowymi uczniami. Z uśmiechem na twarzach przeszły nawet test picia wody z cytryną.
       Po pasowaniu wszyscy uczniowie klas starszych doceili codzienne zaangażowanie nauczycieli i wierszem oraz piosenką wyrazili swoją wdzięczność za trud i okazane serce.
       Tego dnia nie brakowało emocji i serdeczności. Dziękujemy Rodzicom uczniów klasy pierwszej za przygotowanie pysznego poczęstunku i pomoc
w organizacji pasowania.