Aktualności

18 października 2017 14:32 | Aktualności

Rowerem i pieszo do parku w Medyce

       Grupa ok. 40-stu  uczniów i nauczycieli wyruszyła w  spontaniczną, październikową podróż rowerową. Po  godzinnej przeprawie i heroicznych bitwach ze spadającymi łańcuchami dotarliśmy do  najbardziej urokliwego miejsca w naszej gminie - parku w Medyce. Już z daleka zauważyliśmy uśmiechnięte i czekające na nas Panie z Gminnego Centrum Kulturalnego, bez których nic nie jest takie jakie jest :) Przywitaliśmy włodarza  naszej gminy Pana Marka Iwasieczko, który zaszczycił nas swoją obecnością. Zostaliśmy zaproszeni do wspólnego smakowania  kiełbasek, wcześniej upieczonych na ognisku  Następnie nadszedł czas na spalanie kalorii po tak tłuściutkiej uczcie.  Wszyscy bez wyjątku tańczyliśmy w rytm  muzyki przygotowanej przez Panie z GCK.  Póżniej nadszedł czas  na liściastą bitwę i szukanie skarbu w parkowej scenerii.  
      Zrobiliśmy mnóstwo pamiątkowych zdjęć, a na koniec pożegnaliśmy się  piosenką. Brawo, bawo, brawissimo dla Pań z Gminnego Centrum Kulturalnego.  DZIĘKUJEMY!     
      Najedzeni i zmęczeni, ale baaardzo szczęśliwi wyruszyliśmy w drogę powrotną. Na pewno jeszcze tu wrócimy. Może warto pomyśleć o wiosennym rajdzie rowerowym? Dlaczego nie?

 

Przeczytano: 462 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

biblioteka