30 października 2017 11:01 | Aktualności

Wizyta Ks. Biskupa Stanisława Jamrozka

30 października br. odwiedził naszą szkołę Ks. Biskup Stanisław Jamrozek.  Już od 7 30 uczniowie  zebrani z holu czekali cierpliwie, aby powitać niecodziennego gościa pieśnią „Bądź pozdrowiony Gościu nasz”. Następnie mowę powitalną wygłosiła Dyrektor Małgorzata Twardowska.
     Kolejnym punktem uroczystości była prezentacja montażu słowno-muzycznego pt. „Błogosławieni miłosierni...”. Spotkanie nie mogłoby odbyć się  bez miłej i serdecznej rozmowy Ks. Biskupa z uczniami naszej szkoły. Ks. Biskup podziękował za przygotowanie części artystycznej,  oraz  za otwartość i serdeczność, z jaką został przyjęty w naszej szkole. Na zakończenie wizyty udzielił wszystkim zebranym pasterskiego błogosławieństwa i udał się na spotkanie z nauczycielami oraz na słodki poczęstunek.
     Mamy nadzieję, że wizyta Ks. Biskupa w progach naszej szkoły zapisze się w  naszych sercach i w pamięci jako niezwykła wizyta. Cieszymy się z tych odwiedzin i życzymy Jego Ekscelencji wielu Łask Bożych w pracy duszpasterskiej w naszej Diecezji.