18 lutego 2018 13:58 | Aktualności

Zimowe szaleństwo

Dnia 1 lutego br. uczniowie kl. VII wraz z opiekunkami p. Moniką Małek i p. Barbarą Stachniak wzięli udział w długowyczekiwanej wycieczce na sztuczne lodowisko w Przemyślu.
     Uczniowie chetnie poddawali się łyżwiarskim szaleństwom i z ogromną determinacją starali się wygrać
z grawitacją na tafli lodowej. Prawie każdy zaliczył upadek nie zapominając przy tym o uśmiechu na twarzy. Pingwiny okazały sie naszymi przyjaciółmi, na których mogliśmy liczyć  w potrzebie :)  Wszyscy bawili się znakomicie, a dodatkowym atutem była wiosenna pogoda w środku zimy.

Zrelaksowani i w dobrych humorach spacerkiem po przemyskich uliczkach udaliśmy sie do pizzerii Mamma Mia, aby uzupełnić utracone kalorie.
    Wycieczka należała do udanych i na pewno powtórzymy ją w przyszłym roku.