09 kwietnia 2014 23:24 | Aktualności

Wycieczka do Przemyśla

W środę 9 kwietnia uczniowie klas III/IV/V/VI uczestniczyli w bardzo ciekawej i godnej polecenia wycieczce. W ramach, której mieliśmy możliwość zwiedzenia lecznicy "Ada" i posłuchania ciekawych informacji na temat leczenia, opieki i adopcji zwierząt. Wewnątrz lecznicy uczniowie między innymi mogli za pomocą stetoskopu posłuchać jak bije serduszko małego pieska, zobaczyli jak wygląda sala przyjęć i operacyjna. Na zewnątrz mogli obserwować wiewiórki, sowy, liska, sarenkę i bociany. Pan doktor Fedaczyński mówił tak ciekawie i interesująco, że chciałoby się go słuchać bez końca.
     Później udaliśmy się do klubu Bowling Club Japa, gdzie rozegraliśmy twardą walkę o pierwsze miejsca na czterech torach.
    A na koniec spędziliśmy chwilę czasu w McDonal's, zajadając to i owo.
    Wycieczka bardzo się wszystkim podobała.

Gratulacje!